Sezona 2010-2011

Naše hra

30 KOLO

SLUNKO KARVINA    13    :    5    BAD BOYS JABLUNKOV

            NO CO NAPSAT NA POSLEDNÍ HRU SEZONY. MRZI MNE, ŽE SE NETRENUJE, NIKDO NEMÁ ČAS, .....UŽ SE VÍ, ŽE PAVEL A RADIM ZAKLADAJI NOVÉ DRUŽTVO V MOSTECH U JABL. MOŽNA I TO OVLIVNILO NÁLADU A HRU.

    SLIŽ PAVEL               5/1

    SEK MILAN               5/1,5

    SZKATULA RADIM    5/1,5

    ZEMAN RADEK         5/1

    

 

29 KOLO

BAD BOYS JABLUNKOV    5    :    13    U JARDY TŘINEC

            TĚŠILI JSME SE NA TENTO ZÁPAS, VĚDĚLI JSME ŽE NEBUDE LEHKÝ. A OPRAVDU. DOKONCE TO VYPADALO NA POŘADNÝ DEBAKL. PO OSMÉM KOLE 0:8, UHRALI JSME JEN 3 LEGY. PRVNÍ VLAŠTOVKU JSEM DAL JÁ S RADIMEM V 501, BOHUŽEL CRI RADEK S JARKEM PROHRALI. POŘÁDNE HRY SE DRUŽSTO CHYTLO AŽ OD 14 HRY, COŽ SKONČILO DANÝM VÝSLEDKEM. BYLO VIDĚT CO NÁS DĚLÍ OD PRVNÍHO MÍSTA. HROU TO ANI NEBYLO, ALE ZAVÍRAČKY, TY ŠLY SOUPEŘŮM NA JEDNIČKU ( IKDYŽ TAKY JSME KONČILI LEG NA STŘEDY, ALE TO BYLA VYJÍMKA).

    SLIŽ PAVEL                5/1

    SEK MILAN                5/0,5

    SZKATULA RADIM     5/1,5

    ZEMAN RADEK          5/2

28 KOLO

DUKLA KOMORNÍ LHOTKA    8    :    10    BAD BOYS JABLUNKOV

            SEŠLI JSME SE JEN ČTYŘI, KE HŘE STAČÍ ( JEN OCHOTA ZBYTKU DRUŽSTVA K ZÁPASU ZDÁ SE MI ....). DOMA JSME S NIMA PROHRÁLI TAK DNES VYHRAJEM. ÚVOD ZÁPASU NASVĚDČOVAL, ŽE TO BUDE BRNKAČKA. PO OSMI ZÁPASECH 3:5, PO ČTYŘHRÁCH 4:6. PŘI VÝSLEDKU 4:8 KRÁSA, MŮŽEM SLAVIT, TY DVE DÁME. Ó JAKÝ OMYL, PO ŠESNACTÉ HŘE BYLO NAJEDNOU 8:8 A JE TO V PR... POSLEDNI DVA ZÁPASY, JAREK DAL BOD. A TEN ROZHODUJÍCÍ HRAJE RADEK. DÁÁÁÁL TO, VÝHRAL 1:2 NA LEGY. ŘEV A OSLAVNÁ VERŠOVAČKA. OPĚT JSEM SE UTVRDIL, JAK DŮLEŽITÉ JE SPRÁVNÉ NAPSANÍ SOUPISKY.

    ZEMAN ONRA            5/0,5

    SEKMILAN                  5/3,5

    SLIŽ JAROSLAV          5/2

    ZEMAN RADEK          5/4

 

27 KOLO

BAD BOYS JABLUNKOV    13    :    5    VAGON C HAVÍŘOV           

            UŽ SE HRAJE V POHODĚ, V KLIDU, VENKU JE KRÁSNÉ POČASÍ, ... NO VRATIM SE KE HŘE. POSLEDNÍ ZÁPASY SE MI HRÁLO DOBŘE, DNES NÉ, ŽE BY SE HRÁLO ŠPATNĚ, ALE DUBLE NA ZAVIRAČCE BYLY PRO MĚ TABU. NEBYT ZMATKU KOLEM MÉ DRUHE HRY ( VLASTNĚ BYLA TO HRA TŘETÍ A PAK JSEM DOHRAVAL DRUHOU ), NECHAL BYT TOMÁŠE HRÁT DŘÍV. ZÁPAS BYL AŽ MOC UVOLNĚNÝ, ALE PŘESTO V RÁMCI PRAVIDEL.

    SZKATULA RADIM        5/4,5

    SEK MILAN                   3/0

    SLIŽ JAROSLAV            5/3

    ZEMAN RADEK            5/4

    BORUTA TOMÁŠ          2/1,5

 

26 KOLO

SCHI FU OSUVKY TŘINEC    7    :    11 BAD BOYS JABLUNKOV

             ZÁPAS PROBÍHAL V NAŠÍ REŽIJI. PO OSMI HRÁCH 1:7, PO ČTYŘHRÁCH 2:8, UŽ V ČTYŘHRÁCH 501 JSEM NECHAL PAVLA HRÁT, PO DOSAŽENÍ 10 BODU JSEM NECHAL PAVLA DOHRÁT MÍSTO MNE.

    SEK MILAN                 3/3

    SZKATULA RADIM      5/1

    ZEMAN RADEK           5/3,5

    SLIŽ JAROSLAV          5/3,5

    KOTEK PAVEL             2/0

 

25 KOLO

BAD BOYS JABLUNKOV    5    :    13    SAUNA B ČESKÝ TĚŠÍN

             DNES JSME SE SEŠLI V HOJNÉM POČTU, SÁM JSEM SE NENAPSAL DO ZÁKLADU, JEŠTĚ SE NECÍTÍM JISTĚ, DAL JSEM PŘEDNOST VE HŘE SPOLUHRÁČUM. PO PRVNÍCH ČTYŘECH HRÁCH 1:3, VYSTŘIDAL JSEM PAVLA, VYLOŽENĚ SE TRÁPIL, SKORE PO DALŠICH 4 HRÁCH 3:5, PO ČTYŘHRÁCH 4:6, PO NICH SE NECHAL VYSTŘÍDAT I ONDRA. ALE SOUPEŘI JEN ZVYŠOVALI NÁSKOK A NAJEDNOU MĚLI 10 BOD. TAK JSEM NECHAL ZAHRÁT DALŠÍHO HRÁČE. CELKOVY DOJEM Z DNEŠNÍHO ZÁPASU? NAŠI TAHOUNI, RADEK A RADIM, NIC MOC. A JÁ S TÍM 1,5 BODU TAKÉ JSEM K VÝHŘE NEPŘISPĚL.

    KOTEK PAVEL               1/0

    ZEMAN ONDRA            3/0,5

    SZKATULA RADIM        4/1

    ZEMAN RADEK             5/2

    SEK MILAN                   4/1,5

    LYSEK MARTIN             2/0

    BORUTA TOMÁŠ           1/0

 

24 KOLO

KAHANC KARVINA    6    :    12    BAD BOYS JABLUNKOV

             NEJEL JSEM KVŮLI ZRANĚNÍ RAMENE. NECHAL JSEM KAPITANOVAT RADKA A DĚLAL TO DOBŘE. ZÁPAS SE VYVÝJEL, DLE ZÁPISU, DOBŘE. PO OSME HŘE 2:6, PO ČTYŘHRÁCH 3:7, PAK SE SOUPEŘ PŘIBLIŽIL NA 6:8, ALE VÍC KLUCI DOMÁCÍM NEDOVOLILI.

    SLIŽ JAROSLAV        5/3,5

    ZEMAN ONDRA       3/2

    SZKATULA RADIM   5/2

    ZEMAN RADEK        5/4,5

    KOTEK PAVEL          2/0

 

23 KOLO

BAD BOYS JABLUKOV    13    :    5    SLUNKO B KARVINA

            HRAJEME DOMA. JÁ NEMUŽU HRÁT KVŮLI NEMOCNÉMU RAMENU, UŽ TO JE O NĚCO LEPŠÍ, ALE ... KLUKŮM SE HRA PODAŘILA, SOUDÍM DLE VÝSLEDKU ZÁPASU.

    KOTEK PAVEL            5/1,5

    SLIŽ JAROSLAV          5/2,5

    SZKATULA RADIM     5/4,5

    ZEMAN RADEK          5/4,5

 

22 KOLO

U JARDY TŘINEC    8    :    10    BAD BOYS JABLUNKOV

            MÁLEM JSME SE NESEŠLI. jÁ MÁM NEMOCNÉ RAMENO, ADAM MI NA OPENU NAPSAL, ŽE NEPŘÍJDE (MÁ TRÉNINK), JAREK MĚL PŘIJET Z MORAVY PŘÍMO NA ZÁPAS DO TŘINCE ( BOHUŽEL MĚL NA MORAVĚ PORUCHU NA VOZE A ČEKÁ NA KOLEGU, KTERÝ VŮZ ODTÁHNE DO JABLUNKOVA), NO NAKONEC PŘECE JENOM SE ONDRA NECHAL UKECAT A PROJEKT DO ŠKOLY DODĚLÁ AŽ PO ZÁPASE. HRA BYLA PŘEKVAPIVĚ VYROVNÁNA. PO OSMÉ HŘE 4:4, PO ČTYŘHRÁCH 5:5, PO ČTRNÁCTE 7:7. PAK TŘI BODY ZA SEBOU PRO NÁS A OČEKAVÁNY DESÁTÝ BOD BYL ZDE. A BYLO VYMALOVÁNO.

    KOTEK PAVEL            5/2,5

    ZEMAN ONDRA         5/3,5

    ZEMAN RADEK           5/3

    SZKATULA RADIM      5/1

 

21 KOLO

BAD BOYS JABLUNKOV    6    :    12    HAJCMANI PETROVICE

            VĚŘILI JSME, ŽE OPLATÍME PORÁŽKU Z PETROVIC, BOHUŽEL. PO ČTYŘHRÁCH 3:7 A VE TŘINÁCTE HŘE BYLO ROZHODNUTO 3:10. KONEČNĚ NÁŠ LÍDR RADEK ZAČAL HRÁT TO CO UMÍ. PŘEDVED SE I JAREK.

    Zeman Ondra          2/0

    Kotek Pavel             5/0,5

    Szkatula Radim       5/1

    Zeman Radek          5/3

    Sliž Jaroslav            3/1,5

 

20 KOLO

KANSAS BLACK HAVÍŘOV    10    :    8    BAD BOYS JABLUNKOV

            BOHUŽEL, NEBYL JSEM NA ZÁPASE, NEDOVOLUJE MI HRÁT ZRANĚNÉ RAMENO. CO SE TÝČE ZÁPASU MŮŽU JEN OPSAT VE SKRATCE ZÁPIS ZE ZÁPASU. ČTVRTA HRA 3:1,OSMÁ 5:3, PO ČTYŘHRÁCH 6:4, V ČTRNÁCTE HŘE JSME VYROVNALI NA 7:7 A V DALŠÍM JSME SE UJALI VEDENÍ 7:8, A TO BYLO Z NAŠI STRANY VŠE. JEN ŠKODA, ŽE NÁŠ NEJSKUŠENĚJŠÍ HRÁČ SI VYBÍRÁ ŠPATNÉ DNY, JÁ ÚRAZ RAMENE ( A TO BUDE NA DELŠÍ DOBU), ONDRA NASTOUPIL S HOREČKOU. NO NIC, TAKOVÝ JE ŽIVOT.

    Kotek Pavel           4/2

    Sliž Jaroslav          5/2

    Szkatula Radim     5/2,5

    Zeman Radek        5/1,5

    Zaman Ondra        1/0

 

19 KOLO

BAD BOYS JABLUNKOV    6    :    12    ŠPANEŘI TŘINEC

               MRZI MNE, ŽE IKDYŽ HRAJEME DOMA, HRÁČI Z NAŠEHO DRUŽSTVA NEPŘIŠLI PODPOŘIT SVÉ SPOLUHRÁČE, ZVLÁŠŤ S TAK TĚŽKÝM SOUPEŘEM. NO NIC, KE HŘE. PO 8 ZÁPASE 1:7 (jen já uhrál bod), PO ČTYŘHRÁCH 1:9 (aspoň jsme dali po legu). POSLEDNICH OSM HER JSME UHRALI V NÁŠ PROSPECH 5:3, COŽ JE SICE MÁLO, ALE JE VIDĚT, ŽE S KAŽDÝM JDE HRÁT. MYSLÍM, ŽE NEKTEŘI HRÁČI ZAČALI ZANEDBÁVAT TRÉNING A TO SE PROJEVILO NA HŘE.

    Zeman Ondra        5/2

    Sek Milan             5/2

    Szkatula Radim    5/2

    Zeman Radek       5/1

 

18 KOLO

BAD BOYS JABLUNKOV    7    :    11    MELOUNEK B KARVINÁ

            PŘEDPOLADALI JSME, ŽE TO NEBUDE PROCHÁZKA RŮŽOVOU ZAHRADOU. DOKONCE PO 11 HŘE PŘI STAVU 5:6 TO VYPADALO, VELICE DOBŘE. JEN TO CHTĚLO UDRŽET NERVY A SOUSTŘEDĚNÍ NA ÚZDĚ. MYSLÍM, ŽE UŽ HRAJEME TŘETÍ SEZÓNU, MOHLI JSME ZÁPAS OTOČIT. PAK KAŽDÝ PROHRÁL ZÁPAS A RÁZEM TO BYLO 5:10 A PROHRA. MRZÍ MĚ JEN JEDEN Z NEJSKUŠENĚJŠÍCH HRÁČU, KTERÝ POSLEDNÍ ZÁPAS ODBYL. MOHLI JSME UHRÁT ASPON 8:10, ALE NO NIC. TAK JAK TAK TŘI BODY JSME ZTRATILI. ZNOVU MUSÍM VYZVEDNOU RADIMA, KTERÝ BYL TENTOKRÁT DOKONCE NEJLEPŠÍ.

    Zeman Ondra        2/0

    Sek Milan              5/2

    Szkatula Radim     5/2,5

    Zeman Radek        5/1,5

    Sliž Jaroslav          3/1

 

17 KOLO

ČERVENÁ SEDMA    7    :    11    BAD BOYS JABLUNKOV

               HRA SE VYVÍJELA OD ZAČÁTKU V NÁŠ PROSPĚCH. 7 HRA 2:5, 9 HRA 3:6. POSTUPNĚ JSME SE NECHALI UKOLÉBAT NAŠÍ HROU              A ZAČALA NÁM HROZIT PROHRA. SOUPEŘI DOTÁHLI V 16 HŘE NA 7:9. POSLEDNÍ DVĚ HRY NAŠÍ HRÁČI UŽ ALE NEPROHRÁLI A TUDÍŽ VÝSLEDEK SKONČIL V NÁŠ PROSPĚCH. OPĚT MUSÍM VYZVEDNOU HRU NOVÉHO HRÁČE RADIMA, DAL 3 BODY!!!!!

    Zeman Ondra        5/2,5

    Sek Milan              5/2,5

    Szkatula Radim     5/3

    Zeman Radek        5/3

 

16 KOLO

BAD BOYS JABLUNKOV    11    :    7    WOLCAR SNIPERS TŘINEC

            TENTO KRÁT JSME SE TĚŠILI A CHTĚLI DOKÁZAT, ŽE HRÁT UMÍME I BEZ JEJÍCH ZAVRŽENIHODNÝCH VÝSTUPU, COŽ NÁM PŘEDVEDLI NA ZÁPASE V TŘINCI. ZAČÁTEK NEVYPADAL V NÁŠ PROSPĚCH, PÁTÝ ZÁPAS 1:4, PO ČTYŘHRÁCH 5:5, ČTYRNÁSTÝ 7:7, ALE PAK ČTYŘI POSLEDNÍ HRY JSME VYHRÁLÍ. HURÁ .... MYSLÍM, ŽE RADIM, NOVÝ HRÁČ, JE PLATNÝM ČLENEM NAŠEHO DRUŽSTVA.

 

15 KOLO

BAD BOYS JABLUNKOV    13    :    5    SLUNKO KARVINA

            PO POSLEDNÍM ZÁPASE JSME SI MOC NEVĚŘILI, NAŠI VELIKOU NADĚJI BYL NOVÝ HRÁČ RADIM. A NEZKLAMALI JSME SE. SICE PO ČTYŘHRÁCH BYL STAV 5:5 ALE PAK UŽ TO BYLA KRÁSNÁ JÍZDA.

 

14 KOLO

U JARDY TŘINEC    16    :    2    BAD BOYS JABLUNKOV

            TAJNĚ JSME DOUFALI .... SKUTEČNOST BYLA MNOHEM HORŠÍ. SNAD POD VLIVEM POSLEDNÍHO ZÁPASU, KDY JSME PROHRALI S DRUŽSTVEM Z KONCE TABULKY, TAK PODVĚDOMĚ ASI NEŠLO HRÁT. NE, BY BYLY VŠECHNY ZÁPASY 2:0, ALE OPĚT TOLIK OPAKOVANÉ ZAVÍRAČKY.

 

13 KOLO

BAD BOYS JABLUNKOV    7    :    11    DUKLA KOMORNÍ LHOTKA

            PROHRA...... NEVÍM CO BYCH K TOMU VÍCE DODAL. ZKLAMALI VŠICHNI, HLAVNĚ TI NEJLEPŠÍ.

 

12 KOLO

VAGON C HAVÍŘOV    7    :        11    BAD BOYS JABLUNKOV

            VÝHRA TĚŠÍ. ALE NA OPENU PŘED ZÁPASEM NIKDO NEPŘIŠEL KROMĚ KAPITÁNA. ALE TO JSME SI S KLUKAMA VYŘÍKALI, A... JDEME DÁL.

PŘIJELI JSME TROCHU POZDĚJI ( SNAD 15 MINUT ). MUSÍM SE PŘIZNAT TAK KRÁSNÉ PROSTŘEDÍ SE JEN TAK NEVIDÍ. PROSTOR, ČISTOTA, OBSLUHA, KLID A KONEC KONCU I DRŽSTVO SOUPEŘE ODPOVÍDALO CELÉMU PROSTŘEDÍ. ZKRÁTKA SRDCE NA DLANI A NAVÍC JAKO BONUS  ŽENA. VŽDY KAŽDÉHO ZAHŘEJE, KDYŽ JE V DRUŽSTU SOUPEŘE KRÁSNÁ PROTIHRÁČKA ( BOHUŽEL PRO NÁS DOBŘE HRAJÍCÍ A HODNĚ NÁS POTRÁPILA ).

A NAŠE HRA? OSOBNĚ, JÁ HRÁL JAK PONOCNÝ, ALE ZAVÍRAČKU JSEM MĚL JAK KŘEN, SOUPEŘE JSEM TÍMTO PŘIVÁDĚL K NEPŘIČETNOSTI. NÁŠ NEJLEPŠÍ HRÁČ SPLNIL OČEKÁVÁNÍ, ALE ABY JSME VYHRÁLI MUSÍ DÁVAT BODY VŠICHNI HRÁČI. V TOM JE SÍLA DRUŽSTVA. PROTO SE SNAŽÍME ROZŠÍŘIT NAŠE ŘADY O  NOVÉ TVÁŘE A ...

 

11 KOLO

BAD BOYS JABLUNKOV    10    :    8    SCHI FU OSŮVKY TŘINEC

            HRA UŠLA ( NEDALO SE NA TO DÍVAT ), ALE HRALI JSME DOMA A TO SE POČÍTÁ. DNES TO OPRAVDU SEDĚLO. VYUŽILI JSME DOMÁCÍHO PROSTŘEDÍ A VYHRÁLI, I KDYŽ SKÓRE JSME VYROVNALI AŽ V 12 ZÁPASE, A NAKONEC SKÓRE OTOM MLUVÍ JASNĚ.

OSOBNĚ JSEM ZVĚDAVY V JAKÉ SESTAVĚ SE PO NOVÉM ROCE SEJDEME NA DALŠÍM ZÁPASE.

 

10 KOLO

SAUNA B ČESKÝ TĚŠÍN    11    :    7    BAD BOYS JABLUNKOV

            TENTO ZAPAS DRUŽSTVO NEZAHRALO NA CO MÁ. ZKLAMALI HLAVNĚ TAHOUNI BAD BOYS. DO ČTYŘHER 6:2, PO NICH JSME SKORIGOVALI NA 6:4, DVANACTA HRA 6:6, A PAK UŽ TO S NÁMA JELO Z KOPCE. SÁM ZA SEBE MŮŽU TIŠE PROHLÁSIT: HŮŘ JSEM HRÁL SNAD PŘED DVĚMA ROKY, KDY JSME ZAČÍNALÍ. DNES UŽ VÍC Z HLAVY NEDOSTANU.

 

9 KOLO

BAD BOYS JABLUNKOV    15    :    3    KAHANEC KARVINÁ

            DRUŽSTVO PO POSLEDNÍM NE ZROVNA ŠTASTNÉM ZÁPASE, BYLO KOMPLETNÍ A NABUZENÉ. HRA SE DLE TOHO ODVÍJELA. 6:2,8:2, VYSTŘÍDALI JSME, ABY SI ZAHRÁL I NEJMLADŠÍ HRÁČ ( MÍNĚNO SKUŠENOSTMI V LIGOVÝCH ZÁPASECH). HRALI JSME V POHODĚ, JEN MOŽNA KE KONCI BYLO ALKOHOLU TROCHU PŘESPŘÍÍÍÍÍÍÍÍÍLLLLLLLLLLLIIIIIIIIIIIIIŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽ.

 

8 kolo

SLUNKO B KARVINÁ    12    :    6    BAD BOYS JABLUNKOV

            DO KARVINÉ JSME ODJÍŽDĚLI BEZ NEJLEPŠÍHO HRÁČE A MÁLEM NEJELI VŮBEC, NEBO BY JSME JELI JEN VE TŘECH. PO PERIPETIICH S HLEDÁNÍM HRACÍHO MÍSTA, DRUŽSTVO VSTUPOVALO DO BUDOVY RESTAURACE KE HŘE PĚT NINUT PO 15 HODINĚ ( ZAČATEK HRY ). NAŠTĚSTI SOUPEŘI BYLI FÉROVÍ A NECHALI SE NÁS ROZHÁZET. HRA SE ODVÍJELA VELICE DOBŘE, BOHUŽEL, PRO SOUPEŘE. PO PRVNÍ ČÁSTI DVOUHER 6:2, ČTYŘ HRY SE ODVÍJELY DLE STEJNÉHO SCENÁŘE- 8:2. DALŠÍ DVOUHRY ZAČALY NADĚJNĚ 8:3,8:4, PAK 9:4 A MALILINKA NADĚJE NA REMÍZU. BOHUŽEL DALŠÍ HRA,( MIMOCHODEM HRALY SE TŘI LEGY A ROZHODOVALA SERIE ZAVIRAČEK VE TŘETÍM LEGU ) DOPADLA V NÁŠ NEPROSPĚCH. PAK NAŠE DRUŽSTVO UŽ JEN UPRAVILO STAV NA KONEČNÝCH 12:6.

 

7 kolo

BAD BOYS JABLUNKOV    11    :    7    U JARDY B TŘINEC

            DOMA ... MYSLÍM, ŽE PO PORÁŽCE V PETROVICÍCH SE PŘET TERČE POSTAVIL ÚPLNĚ JINÝ TÝM. SOUSTŘEDĚNÝ A NATĚŠENÝ NA SOUPEŘE. SVÉ URČITĚ SEHRÁLO I TO, ŽE VĚTŠINA HRÁČŮ SE VZÁJEMNĚ ZNÁ Z MINULE SEZÓNY. PO PRVNÍCH DVOUHRÁCH 6:2, PO ČTYŘHRÁCH 8:2. JASNÝ VÍTĚZNÝ ZÁPAS. NECHALI JSME SE UKOLÉBAT VÝSLEDKEM? ANO BOHUŽEL. A NAJEDNOU JE STAV 8:5 ! TŘI PROHRANE ZÁPASY PO SOBĚ A TŘEBA ZNOVU BOJOVAT NAPLNO. PO DOSAŽENÍ DESATEHO BODU, JSME NECHALI ZAHRÁT ÚPLNÉHO NOVÁČKA NAŠEHO TÝMU. BYL TO JEHO PRVNÍ LIGOVÝ ZÁPAS. NEZTRATIL SE, A BYL ROVNOCENNÝM SOUPEŘEM PROTIVNÍKA. MYSLÍM, ŽE JSME SI DOKÁZALI: " UMÍME "

 

6 kolo 

HAJCMANI PETROVICE    11    :    7    BAD BOYS JABLUNKOV

            DNES NEVÍM JAK A KDE ZAČÍT. PŘIJELI JSME NATĚŠENÍ, PŘIPRAVENÍ JE ROZNÉST NA KOP... VLASTNĚ NA ŠIPKÁCH. BOHUŽEL ZŮSTALO JEN U PŘÁNÍ. CO HRA, TO SE LEHKÉ VÍTĚZSTVÍ VZDALOVALO. NEVÍM, TÝM HRÁL JAK PO CELONOČNÍM FLÁMU, JEN JEDEN HRÁČ, KTERÝ JE Z NÁS NEJSKUŠENĚJŠÍ, HRÁL PĚKNÉ HRY. DOKONCE I JEDEN ZE SOUPEŘU JEJ CHVÁLIL ZA JEHU HRU A HLAVNĚ ROZHODUJÍCÍ CHYSTAČKY A NÁSLEDNĚ ZAVÍRAČKY. ALE JEN JEDEN NESTAČÍ A ZBYTEK TÝMU JEHO ÚSILI NEPODPOŘILO. ( MĚ SAMOTNÉMU NEŠLO NIC, A VELICE ŠPATNĚ SE MIHRÁLO, NEMOHL JSEM SE SOUSTŘEDIT, UVOLNIT ). NAKONEC VÝSLEDEK TOMU NASVĚDČUJE. SICE V POLOVINĚ PO ČTYŘHRÁCH ZASVITLA MALÁ NADĚJE NA VYROVNÁNÍ, BOHUŽEL. TAKŽE DOMU A TRÉNOVAT, ......

 

5 kolo

DC BAD BOYS    11    :    7    KANSAS BLACK HAVÍŘOV

KONEČNĚ VÍTĚZNÝ ZÁPAS. HRÁLI JSME V SESTAVĚ Z LONSKÉ SEZONY. ALE I TAK PO OSMI ZÁPASECH JE STAV 4:4 OBĚ ČTYŘHRY JSME VYHRALI 2:1 A TAK ZÍSKALI ROZHODUJÍCÍ VEDENÍ, KTERÉ JSME UŽ NEPUSTILI A UDRŽOVALI TENTO MALÝ NÁSKOK AŽ DO VÍTĚZNÉHO KONCE.

 

4 kolo

ŠPANEŘI TŘINEC    14    :    4    DC BAD BOYS JABLUNKOV

UTKÁNÍ ZAČALO V PŘÁTELSKÉ ATMOSFÉŘE. VŠICHNI SE ZNÁME, POTKAVA ME SE NA RŮZNÝCH TURNAJÍCH. ZPÁTKY K ZÁPASU, PRVNÍ DVĚ HRY 1:1, JÁ DAL JEDEN BOD, JEDEN JSME PROJELI. A PAK ZAČALA SMRŠŤ HER, KTERÉ DRUŽSTO NEUMĚLO ZASTAVIT. HRY JSME MĚLI, JEN TY

ZAVIRAČKY, ANI ČTYŘHRY SE NÁM NEPODAŘILO OTOČIT V NÁŠ PROSPĚCH. TAKŽE AŽ KONEC, KDY NAPĚTÍ DÁVNO OPADLO, HRÁČI SKORIGOVALI NA KONEČNÝCH 14:4. PONAUČENÍ... SNAD JSTE SI NEMYSLELI, ŽE JE ZVEŘEJNÍM

 

3 kolo

MELOUNEK B KARVINA    13    :    5    DC BAD BOYS JABLUNKOV

POTÝKAME SE S NEMOCNOSTÍ HRÁČŮ A ZATÍM ŠPATNÉ DOCHÁZKY PÁR ČLENŮ DRUŽSTVA. PROTO  JSEME POZVALI DO NAŠÍ SKUPINY

A ZAREGISTROVALI SWIERCZKA ADAMA, KTERÝ NIKDY SOUTĚŽNĚ NEHRÁL A NEMÁ ŽÁDNE SKUŠENOSTI. ABYCH SE NEVYMLOUVAL JEN NA

 OBJEKTIVNI POTÍŽE, SÁM JSEM NEZAHRÁL DLE SVÝCH MOŽNOSTI. PO PRVNÍCH ČTYŘECH DVOUHRÁCH TO VYPADALO JEŠTĚ DOBŘE 5:3 PRÁVĚ CHYBĚL MŮJ JEDEN BOD, JEŠTĚ JSME ZKORIGOVALI PŘI ČTYŘHRÁCH NA 6:4, ALE PAK UŽ JSME JEN ZVÝŠILI SKORE  JEDNOU VYHRANOU HROU. POPRVE JSME HRÁLI NA ČTYŘI AUTOMATY, ZÁPAS JE ODEHRANE RYCHLE, ALE NEJDE PODPOROVAT VLASTNÍ HRÁČE. PRO HOSTUJICÍ TÝM NEVÝHODA... ?

 

2 kolo

BAD BOYS JABLUNKOV    9    :    10    ČERVENÁ SEDMA KARVINÁ

 

                      

 

NERÁD PÍŠI O TAKOVÉM ZÁPASE. UŽ ZAČÁTEK NAZNAČIL, ŽE TO NEBUDEME MÍT DNES LEHKÉ. PO ČTYŘECH ZAPASECH 4:4, PO ČTYŘHRÁCH 5:5. TAKŽE SE ROZHODOVALO V DRUHÉ POLOVINĚ ZÁPASU. TENTO JSME UKONČILI REMÍZOU 9:9 A NASLEDOVELA TÝMOVÁ HRA 701DO. PO DRAMATYCKÉM PRŮBĚHU, KDY JSME MĚLI VÍTĚZSTVÍ NA DOSAH A MOHLI JSME 2x ZAVŘÍT, SOUPEŘ TRIPLEM 19 NACHYSTAL A DRUHY HRÁČ HRAJÍCÍ NA STEJNÝ DISPLEJ ZAVŘEL. NEVÍM, SNAD NAŠÍM HRÁČUM SVAZOVALY RUCE I DIVÁCÍ, KTERÝCH NEBYLO MÁLO, DOKONCE PŘIŠLO SKORO CELÉ DRUŽSTVO GARDNER, HRAJÍCÍ 1 LIGU.

CO NA ZÁVĚR? TO SE UŽ NESMÍ OPAKOVAT!!!!!!!

 

1 kolo

3.10.2010    WOLCAR SNIPERS    9    :    10    BAD BOYS JABLUNKOV 

Těžce vydřený zápas. Né skvělými soupeři, ale atmosféru ve které jsme museli hrát.Jeden z hráču soupeře asi neunes první dvě prohry, nebo množství alkoholu, a nastalo zdržování, klekání na zem po každé odhozené šipce, posměšné komentáře našich špatných hodů... Dotyčného hráče usměrňovala sama čísnička. I sam kapitan si přiložil své polínko do ohně, při rozhodující 18 hře při stavu 8:9, kdy byl na zaviračce rozhodujicího legu, kdy druhou šipkou nachystal zaviračku na 40, odešel ven minimalně na dvě minuty, až po naších urgencích museli pro něho zajít vlastní spoluhráči. Sice přišel a nedal, ale tímto natolik rozhodil našeho hráče, že tento zápas se mu podařilo vyhrát. Pak nasledovalo dohadování s kapitánem oprodloužení. I po přečtení pravidel stále navrhoval hrát 501DO čtyř hru na dva vítězné legy. Trvali jsme na pravidlech. takže se hrála 701DO pro celý tým. Tento jsme s přehledem vyhráli ( hrát 8 lidí na jeden automat je dost nepřehledné pokud je nedostatek místa, ale ukaže se síla a vyrovnanost celého týmu ). Zápas byl zralý pro kontumaci od poloviny zápasu, ale snažili jsme se udržet nervy na uzdě a nechtěli už přilévat benzinu do ohně. No konečně vyhrali jsme !!!!!!!!!

 

Sem můžete vložit nový nebo přetáhnout existující obsah.