Sezona 2012-2013

 

NAŠE HRA

KOLO 25

DC BAD BOYS JABLUNKOV    14    :    4    ČERVENÁ SEDMA KARVINA

    MUSÍM SE PŘIZNAT, UŽ PŘED ZAČATKEM ZÁPASU JSME SI DALI ŠAMPUS NA VÍTĚZSTVÍ V TÉTO SEZONĚ. HRÁLO SE NÁM VELICE DOBŘE A TAK NĚJAK LEHCE. NO, NEZŮSTALO U JEDNÉ LÁHVE BUBLINEK. NA HŘE TO, ALE NEBYLO ANI POZNAT. V PRVNÍCH OSMI HRÁCH PROHRÁL JEDNOU RADEK A OBĚ HRY ONDRA 5:3, ČTYŘ HRY JSME VYHRALI 7:3, A POSLEDNÍ HRY PROHRAL JEN JEDNOU ONDRA 14:4. MĚL BYCH SE ASI OMLUVIT SOUPEŘŮM ZA NESTANDARTNÍM PROSTŘEDÍM, NÉ NEDĚLALI JSME NIC COBY SE TÝKALO SOUPEŘŮ A JEJICH HRY, PRÁVĚ NAOPAK, SRANDU JSME SI DĚLALI SAMI ZE SEBE, MARTIN MĚ DOKONCE PŘI HÁZENÍ POSTRKOVAL ( PRÝ ZASE TRIPL DVACET), NO SRANDIČKY.

RADEK        3/1,5

ONDRA       5/1,5

MILAN         5/4,5

MARTIN      4/4

TOMÁŠ       3/2,5

 

 

KOLO 24

VAGON B JINEJ GANG HAVÍŘOV    5    :    13    DC BAD BOYS JABLUNKOV

    POČASÍ JAK V LÉTĚ, SLUNEČNO, TEPLO, TAK VYPADALA I NAŠE HRA. PO OSMI HRÁCH 2:6, PO ČTYŘHRÁCH 3:7 AŽ NA KONEČNÝCH 5:13. NO, NEBYLO TO AŽ TAK JEDNODUCHÉ, SVĚDČI O TOM JEDENÁCT HER HRANÝCH NA TŘI LEGY.

ONDRA        5/2

RADEK         5/2,5

MILAN          5/4,5

MARTIN       5/4

 

 

 

KOLO 23

DC BAD BOYS JABLUNKOV    16    :    2    RŮŽEK MONŤACI PETROVICE

    MÁME DO KONCE SEZONY POSLEDNÍ TŘI ZÁPASY, MÁME NÁSKOK, TAK UŽ HRAJEME V KLIDU. A BYLO TO VIDĚT I NA HŘE. PO OSMI HRÁCH 7:1, PO ČTYŘHRÁCH 9:1, JEDNU PROHRU MÁM NA SVĚDOMI JÁ ( PRVNI LEG 140,100,180 A PAK NEZAVŘEŠ A NEZAVŘEŠ, CO NAPLAT ) A DRUHOU ONDRA.

ONDRA        5/3,5

RADEK         5/4,5

MILAN          5/3,5

MARTIN        5/4,5

 

KOLO 22

VOLNO

 

 

KOLO 21

DC BAD BOYS JABLUNKOV    13    :    5    SCHI FU OSUVKY TŘINEC

    POSLEDNI VZÁJEMNÝ SOUBOJ S SCHI FU JSME VYHRÁLI V PRODLOUŽENÍ A TO SE NESMĚLO OPAKOVAT. A VYŠLO TO.

ONDŘEJ        5/2,5

RADEK         5/3,5

MILAN          5/2,5

MARTIN       5/4,5

 

KOLO 20

STINGS MOSTY U JABLUNKOVA    11    :    7    DC BAD BOYS JABLUNKOV

    JELI JSME VYHRÁT A PROHRÁLI. JASNÝ DŮKAZ PODCENĚNÍ SOUPEŘE A MÉHO POCHYBENÍ, CO BY KAPITÁNA.

RADEK        4/0,5

MARTIN      5/3

ONDŘEJ      5/1

MILAN        5/2,5

TOMÁŠ      1/0

 

KOLO 19

DC BAD BOYS JABLUNKOV    18    :    0    ČERVENA SEDMA B KARVINA

 

KOLO 18

VAGON C BANBELOCY HAVÍŘOV    6    :    12    DC BAD BOYS JABLUNKOV

    TAK, JAK JSME DOMA HRÁLI A MOŽNA TROCHU PODCENILI SOUPEŘE, TAK TEŤ JSME PŘIJELI VYHRÁT, NE, ŽE BY SOUPEŘI BYLI SLABI,  JSOU DOBŘÍ, ALE MY MĚLI VĚTŠÍ CHUŤ, VETŠÍ PSYCHICKÝ POTENCIÁL. ANO MÁM PRAVDU, SICE PO PRVNÍCH OSMI HRÁCH PROHRAVAME 5:3. PŘED ČTYŘHRAMI VELKE ROZHODOVÁNÍ KDO PŮJDE S KÝM HRÁT, MYSLÍM SI, ŽE KRÁTKA PORADA BYLA ÚSPĚŠNÁ, KONEČNÉ ROZHODNUTÍ BYLO STEJNĚ NA KAPITANOVI, A UDĚLAL DOBŘE, SOUDĚ DLE KONEČNÉHO VÝSLEDKU. KONKRÉTNI STRATEGII A PSYCHO KAPITANA NEBUDU Z LOGICKÉHO DŮVODU ZVEŘEJŇOVAT, A ASI ZABRALO A PO ČTYŘHRÁCH JSME VYROVNALI NA 5:5, V DALŠÍCH OSMI HRÁCH ZAVÁHAL JEN ONDRA, OSTATNI TAK NĚJAK VYHRALI ( KDO ČEKAL, ŽE DO ZÁVORKY DÁM RADU, SPLETL SE). DNES MI BYLO LÍTO SOUPEŘU, PROTOŽE HRÁLI VELICE DOBŘE, TAKOVÉHO BŘÉŤU BYCH RÁD MĚL VE SVÉM DRUŽSTVU, BOHUŽEL, NEUSTALI HRU JAK SE ŘÍKÁ "HLAVOU".

MILAN        5/3,5

MARTIN     5/3,5

ONDRA      5/1,5

RADEK       5/3,5

 

 

 

KOLO 17

DC BAD BOYS JABLUNKOV    10    :    9    VAGON BEČKA HAVÍŘOV

    SEŠLI JSME SE VŠICHNI, MARTIN JE NEMOCNÝ, ANI MOC MLUVIT NEMOHL, A PROTO DO ZAKLADU BYL NASAZEN TOMÁŠ. ŽE TOMÁŠ NEZAZAŘÍ JSEM POČÍTAL, ZKLAMANI PŘIŠLO ALE ODJINUD. V PRVNÍCH OSMI HRÁCH VYHRALI JEDNOU ONDRA A DVAKRÁT JÁ NA 3:5, ČTYŘHRY JSME VYHRALI, STAV 5:5. VE ČTYŘHRÁCH JSEM NASADIL MARTINA I PŘES JEHO PROTESTY. DALŠI PRŮBĚH ONDRA PROHRA, MARTIN VYHRA, JA A RADEK PROHRA, VYSLEDEK 6:8. NASLEDOVALO ONDRA, MARTIN A JA VÝHRA, VEDEM 9:8 POSLEDNI ZÁPAS HRAJE RADEK A PROHRAL 1:2. ŠKODA, PŘIPRAVUJEME SE NA 701. NAŠTĚSTÍ JSME TOTO VYHRALI. TAKÉ SKUŠENOST, MUSIME SE POUČIT.

ONDRA        5/2,5

TOMÁŠ        2/0

MILAN         5/3,5

RADEK        5/0,5

MARTIN      3/2,5

 

 

KOLO 16

VOLNO

 

 

KOLO 15

DC BAD BOYS JABLUNKOV    13    :    5    KAHANEC KARVINA

    TAK JSEM SE TĚŠÍL NA ZÁPAS. BOHUŽEL VE STŘEDU RÁNO MI ZEMŘEL OTEC, TAKŽE JSEM NA ZAPASE NEBYL.

NEVÍM JAK SE HRÁLO, TAKŽE POPIŠI JEN ZÁPIS. PO OSMI HRÁCH VEDEME 8:0, ČTYŘHRY 1:1, TAKŽE 9:1, PAK PROHRALI TOMÁŠ, ONDRA I RADEK NA 9:4, MARTIN DAL DASÁTY BOD, JEN ONDRA PROHRÁL V POSLEDNICH ČTYŘECH HRÁCH, NA KONEČNÝCH 13:5

TOMÁŠ        5/3

ONDRA        5/2

RADEK         5/3,5

MARTIN       5/4,5

 

 

KOLO 14

SAUNA ČESKÝ TĚŠÍN    4    :    14    DC BAD BOYS JABLUNKOV

    NEVÍM CO BYCH NA ÚVOD NAPSAL, DLOUHO JSME NEHRALI, A ........ NEVÍM, SNAD JSEM MIMO, ALE NĚCO SE V DRUŽSTU DĚJE. MINULY TÝDEN SE CHYTLI KAPITAN GARDNERU JABLUNKOV A DVA Z NAŠEHO DRUŽSTVA O DALŠI SEZONĚ. HRÁČI GARDNERU UŽ MINULOU SEZONU CHTĚLI PŘESTOUPIT K NÁM ( SPÍŠ ROZPUSTIT OBA DRUŽSTVA A UDĚLAT JINÉ A NOVÉ), A TUTO SEZONU SE TO ZNOVU OPAKUJE A TENTOKRÁT PRÝ JE TO DOOPRAVDY ( TOLIKRÁT JSEM TO UŽ SLYŠEL), A DOST, NENÍ ASI VHODNE TOTO ROZEBIRAT ZDE .......

TAKŽE KE HŘE. VŠE JE SMĚŘOVANÉ K UTKANI POHAROVÉMU, KDE HRAJEMA ASI S NEJTĚŠŠÍM SOUPEŘEM. NÁM, TO Z POZICE KAPITÁNA, VYŠLO DOBŘE, 1.2. ZÁPAS DŮLEŽITÝ, 6.2. DALŠÍ ZÁPAS, 12.2. OPEN A KONEČNĚ 14. ÚNORA POHÁR. VĚŘÍME SI, MÁKNEM A VYHRAJEM !!!!!!!!!!!!!!

A TEŤ UŽ OPRAVDU K ZÁPASU V PÁTEK 1.2.2013  V PRVNÍCH OSMI HRÁCH PROHRAL JEDNOU ONDRA A ( SVĚTE DIV SE ) RADEK, ČTYŘ HRY JSME VYHRALI, TAKŽE STAV BYL 3:7, V TŘINÁCTE HŘE DAL MARTIN DESÁTY BOD NA 3:10, A PAK ... NĚKDO BY ŘEK, MALINA, ŘEKNU ZA SEBE, NENÍ TO TA SPRÁVNA MOTIVACE ( JÓ JASNĚ, VŽDY CHCI VYHRÁT, JEN UŽ TO NENÍ VONO), TAKŽE DO KONCE ZÁPASU SVÉ HRY PROHRÁLI MILAN A ... VLASTNĚ JEN JÁ. MUSÍM ŘÍCT, ŽE SOUPEŘI NEHRALI ŠPATNĚ, HNED PRVNI ZÁPAS, CO JSEM HRÁL S KAPITANEM SOUPEŘU, JARKEM, HODIL BINGO NA DVACÍTKACH, A PŘESTO PROHRÁL. JAK SE ŘÍKÁ, SOUPEŘI BYLI DOBŘÍ, ALE MY LEPŠŠŠŠŠÍÍÍÍÍ !!!!!!!!!!!!!!!

RADEK        5/3,5

MARTIN      5/4,5

ONDRA       5/2,5

MILAN        5/3,5

 

 

KOLO 13

VOLNO

 

 

KOLO 12

ČERVENA SEDMA KARVINA    8    :    10    DC BAD BOYS JABLUNKOV

    NA ZÁPAS JSEM JEL SÁM Z DŮVODU MOŽNÉHO A DŘIVĚJŠÍHO NÁVRATU, A OSTATNÍ PŘIVEZL MARTIN. SOUPEŘI V TÝMU MAJÍ 11 HRÁČŮ PLUS HRÁČI "BÉČKA" A JEJICH RODINNÍ PŘISLUŠNÍCI. TAKŽE JSME HRÁLI PROTI POLOVINĚ HOSPODY. PROTIVNÍCI MĚLI FAJN PODPORU.

V PRVNÍCH OSMI HRÁCH JSEM DVAKRÁT ZAVAHAL JEN JÁ A JEDNOU RADEK 3:5, PO ČTYŘHRÁCH JAK JINAK 4:6, MUSÍM SE ZASTAVIT U 501 HRAJÍCÍ RADEK S ONDROU. PRVNÍ LEG PROHRA, TEN DRUHY KLASICKA STÍHAČKA NA 1:1, ALE TEN TŘETÍ, SRDCE NIČÍCÍ LEG, PŘI KTERÉM NE A NE ZAVŘÍT, ANI MY ANI SOUPEŘI, NAKONEC SE TO PODAŘILO SOUPEŘŮM. DVOUBODOVÝ NÁSKOK SE, ALE DÍKY MĚ A ONDROVI NEPODAŘILO UDRŽET, A JE TO 6:6. MARTIN ZVÝŠIL NA 6:7, ALE RADEK PODLEHL, 7:7. ZDE SE MUSÍM ZASTAVIT, STALO SE NĚCO, NAD ČÍM JSEM MÁVNUL RUKOU, ALE JEŠTĚ SE K TOMU VRÁTÍM- JEDEN ZE SOUPEŘU, KTERÝ NEHRÁL A SEDĚL U STOLU, PŘI ZAVIRAČCE RADKA ZAKŘIČEL "NEMÁŠ PŘEPNUTO" IKDYŽ MĚL. KTOMUTO ČLOVĚKU SE VRÁTÍM U POSLEDNÍ HRY. PATNACTA HRA A JÁ, ZATIM JSEM NIC NEDAL, KROMĚ CRIKETU, A DAL JSEM NA 7:8, ONDRA NEDAL HRU 8:8, A TO JE UŽ MOC VÁŽNÝ STAV. POSLEDNÍ DVĚ ROZHODUJÍCÍ HRY. RADEK ZAČAL DŘIV A DAL 0:2 NA 8:9, POSLEDNÍ HRA, MARTIN A JEHO ZKUŠENOST. PO DRUHÉM LEGU 1:1,A ZDE SE VRÁTÍM K ČLOVĚKU, KTÉMU JSEM PRVE NEVĚNOVAL POZORNOST, A TEŤ, KDY SE HRÁL POSLEDNÍ ROZHODUJÍCÍ LEG, ŠEL K VOLNÉMU TERČI A TRÉNOVAL ZPŮSOBEM, SAMI POSUĎTE: ČEKAL, AŽ ODHODÍ SPOLUHRÁČ A BUDE HÁZET SOUPEŘ A PAK HÁZEL, TAKTO SE TO OPAKOVALO ASI DESETKRÁT, SNAD KAPITAN SOUPEŘU ZASLECHL MOJE POZNÁMKY O CHOVÁNÍ TOHOTO PROTIHRÁČE, NEBO TENTO ČLOVĚK ZJISTIL, ŽE NA MARTINA TOTO CHOVÁNÍ NEPLATÍ, ODEŠEL OD VOLNÉHO TERČE. SAMOZŘEJMĚ, MARTIN TŘETÍ LEG VYHRÁL.

RADEK        5/2

MARTIN      5/4,5

MILAN        5/1,5

ONDRA      5/2

 

 

KOLO 11

DC BAD BOYS JABLUNKOV    8    :    10    VAGON B JINEJ GANG HAVÍŘOV

    "PRO DOBROTU NA ŽEBROTU" TAK BYCH OZNAČIL TENTO ZÁPAS. ( ZASVĚDCENÍ VĚDÍ SVÉ)  SOUPEŘI NÁS POŽADALI O ODLOŽENI ZÁPASU A MY JSME SOUHLASILI Z ODLOŽENÍM NA SOBOTU, NIKDO NETUŠIL MOJI HOSPITALIZACI V NEMOCNICI A V PÁTEK VYŠETŘENÍ TEPNOU NA PRAVÉ RUCE ( BOHUŽEL JSEM PRAVÁK). STÁLE JE TO V POHODĚ, NA ZÁPAS PŮJDU JEN ZAPISOVAT A PODPOŘIT TÝM, VŽDYŤ DALŠI ČTYŘI SPOLUHRÁČI BUDOU HRÁT, JEN BOHUŽEL HODINU A PŮL PŘED ZAČATKEM TOMÁŠ MI NAPSAL SMS, ŽE NEPŘÍJDE ( DŮVODY JSOU NEPODSTATNÉ). TAKŽE MI NEZBYVALO NIC JINÉHO NEŽ HRÁT, HRÁT,ALE LEVOU RUKOU ( RADŠI LEVOU NEŽ SOUPEŘI DÁT 4,5 BODU ZADARMO).

TAK A TEŤ O HŘE. HRA SE VYVÍJELA DLE MÝCH PŘEDSTAV, PO OSMI HRÁCH MARTIN S RADKEM VYHRALI SVÉ ZÁPASY, JÁ BOHUŽEL NEDAL ANI LEG A ONDRA DAL JEDEN BOD, TAKŽE 5:3, PO ČTYŘHRÁCH 6:4 ( KRICKET JASNĚ NAŠE, 501 NEMOHL ONDRA SE MNOU VYHRÁT). A PAK MOJE PŘEDSTAVY VZALY ZA SVÉ. V DALŠICH ČTYŘECH HRÁCH VYHRAL JEN MARTIN 7:8, A V POSLEDNICH HRÁCH OPĚT JEN MARTIN DAL BOD. CO DĚLAT.

MARTIN         5/4,5

MILAN            5/0

ONDRA          5/1

RADEK           5/2,5

 

 

KOLO 10

RŮŽEK MONŤÁCI PETROVICE    7    :    11    DC BAD BOYS JABLUNKOV

    TAK TENTO DEN JSEM MYSLEL, ŽE NIKDE NEPOJEDU, ALE ... NEDÁM ZADARMO ANI BOD A PROTO I PŘES ZDRAVOTNÍ HENDIKEP JSEM JEL. PO DETEKTIVNÍM HLEDÁNÍ NÁS NAKONEC NAVEDLI TELEFÓNEM PROTIHRÁČI. VLASTNÍ ZÁPAS ZAČAL K MÉMU PŘEKVAPENÍ PRO NÁS VELICE DOBŘE. 0:5, 2:6, PO ČTYŘHRÁCH 3:7. MY JSME VYSTŘIDALI ONDRU ZA TOMÁŠE, SOUPEŘI VYSTŘIDALI DVA HRÁČE A SKORE SE ZAČALO MĚNIT V NÁŠ NEPROSPĚCH NA 5:7. ALE NAKONEC VĚTŠÍ ROZDIL JSME NEPŘIPUSTILI.

RADEK        5/3

MARTIN      5/4,5

ONDRA       3/1

MILAN         5/2,5

TOMÁŠ       2/0

 

 

KOLO 9

VOLNO

 

 

KOLO 8

SCHI FU OSUVKY TŘINEC    9    :    10    DC BAD BOYS JABLUNKOV

    DO TŘINCE TÝM JEL NA ZÁPAS NATĚŠEN, SICE JA NASCHCIPANY NA BRUFENACH, RADEK NA COLDREXU, MARTIN SE TĚŠIL, ŽE SE NAP.... ALE O ZÁPASE, OPĚT SE POTVRDILA ZÁKONITOST O PODCEŇOVÁNÍ SOUPEŘE ( SÁM UŽ JSEM SE NĚKOLIKRÁT O TOM PŘESVĚDČIL A UŽ NIKDY TOTO NEPODCEŇUJI A TRENUJI POCTIVĚ NA KAŽDÝ ZÁPAS) . PO OSMI HRÁCH 4:4, PO ČTYŘHRÁCH 5:5, A V TOMTO DUCHU HRA POKRAČOVALA, 6:6, 7:7, 8:8, AŽ DO 9:9. A PŘIPRAVOVALO SE PRODLOUŽENÍ, SOUPEŘI SEMKNUTI, BOHUŽEL MY NE, MARTIN SE NAŠTVAL ( ASI PRÁVEM, NENÍ MOŽNÉ, ABY DVA HRÁČI UHRALI JEN JEDEN BOD ) A ROZHOD SE PRODLOUŽENÍ BOJKOTOVAT, BYLO TO VIDĚT NA HŘE ( UŽ BYL VÍCE POD VLIVEM A VYHRAVAL ZÁPASY, A TEŤ NETREFIL ANI DVACITKU, DOKONCE CHTĚL NÁM NAMLUVIT, ŽE HÁŽE NA DVACKY A TREFI DVOJKU). TAKŽE SE VRÁTÍM K PRODLOUŽENÍ, JÁ JSEM SE SNAŽIL SNIŽOVAT BODY NA JEDNOM DISLEJI S MARTINEM, A RADEK S ONDROU HRÁLI NA DRUHÉM, SOUPEŘI NÁS VÁLCOVALI A UŽ SE ZDÁLO, ŽE JE KONEC, KDYŽ ONDRA HODIL 140 A VŠE BYLO NAJEDNOU  JINAK, SOUPEŘI NEMOHLI ZAVŘÍT, RADEK NEZAVŘEL, SOUPEŘI MOHLI ZAVŘÍT A NEUDĚLALI TO, A ZNOVU ..., A PAK SI ONDRA NACHYSTAL, SICE 34, ALE TÍM POSLEDNÍM ŠIPEM DAL DABL 17 !!!!!!!!!!! PRVNÍ JSME SI ZAŘVALI, A MOJE PRVNÍ SLOVA BYLA K ONDROVI: DNES JSI HOVNO HRÁL, ALE TOTO STÁLO ZA TO. ( SNAD SE NA MNE NENASRAL, HRÁL PĚKNĚ, JEN NEZAVÍRAL A OTO JDE PŘEDEVŠÍM, HÁZEJ JAK CHCEŠ, ALE ZAVŘI A VYHRAJ).

MARTIN        5/4,5

MILAN          5/3,5

RADEK         5/1

ONDRA        5/0

 

 

KOLO 7

DC BAD BOYS JABLUNKOV     12    :    6    STINGS MOSTY U JABLUNKOVA

    TO BYLA HRA, POČTYŘHRÁCH 5:5, ALE PAK UŽ JSME NENECHALI NIC NÁHODĚ.

ONDRA        5/1

MILAN           5/3,5

RADEK          5/4

MARTIN        5/3,5

 

 

KOLO 6

ČERVENÁ SEDMA B KARVINA    4    :    14    DC BAD BOYS JABLUNKOV

 

MILAN        5/4,5

MARTIN     5/4,5

ONDRA      5/1,5

RADEK       5/3,5

 

 

KOLO 5

DC BAD BOYS JABLUNKOV    14    :    4    VAGON C BAMBELOCY HAVÍŘOV

    TĚŠILI JSME SE NA ZÁPAS, VČERA PŘI OPENU SICE MARTIN SE MOC NEUKÁZAL, ALE DNES OPĚT HRÁL, TAK JAK HO ZNÁME A OČEKAVÁME ( MUSÍM KRITICKY PŘIZNAT, I MARTIN MĚL MALOU KRIZI, ALE DAL PLNÝ POČET). ZAČATEK PROHRAVÁME 0:2, PAK ... AŽ PO ČTRNÁCTOU HRU 12:2, ATMOSFÉRA NESKUTEČNÁ, NEKTEŘÍ HRÁČI Z GARDNER JABLUNKOV NÁM HODNĚ FANDILI, TAKŽE TO VYPADALO NA NEJLEPŠÍ VÝSLEDEK ZAČINAJÍCÍ SEZONY, BOHUŽEL ONDRA PROHRÁL, A MUSÍM SE HODNĚ STYDĚT, PROHRÁL JSEM I JÁ, COBY POSLEDNÍ OSUMNÁCTOU HRU. MYSLÍM, ŽE I DNES JSME PODALI DOBRÝ VÝKON. JEN NEUSNOUT NA VAVŘÍNECH !!!!!!!!!!!!!!!!!!

ONDRA        5/2,5

RADEK         5/3,5

MILAN          5/3,5

MARTIN       5/4,5

 

 

KOLO 4

VAGON BÉČKA HAVÍŘOV    6    :    12    DC BAD BOYS JABLUNKOV

    VYJELI JSME POZDĚJI, ALE PŘESTO JSME MUSELI ČEKAT AŽ DO 17,40 HOD. JEŠTĚ DOHRÁVALÍ ZÁPAS VAGON C BAMBELOCI S KARVINOU. ZAČALI JSME HRÁT NEMASTNĚ, NESLANĚ, 1:1, 2:2, DALŠI ČTYŘI HRY BYLY V NÁŠ PROSPĚCH, 2:6, ČTYŘHRY SE HRÁLY FIFTY-FIFTY  3:7. DALŠÍ PRŮBĚH AŽ ZÍTRA, JE K RÁNU 1,30 JDU SPÁT. CHTĚL JSEM PŘIDAT NĚKTERÉ ŠPEKY ZE HY, ALE DNES JSEM PLNÝ DOJMU Z DNEŠNÍ HRY (17.10.2012), ALE V PAMĚTI MI ZŮSTAL FRAGMENT HRY ONDRY, KDY SOUPEŘ BYL NA ZAVÍRAČCE A ONDRA MĚL 300, PO 15 ŠIPKACH ZAVŘEL ONDRA, K NEVOLE SOUPEŘE. OPRAVDU, PÁRKRÁT JSEM UŽ PSAL VE ŠTĚSTÍ SOUPEŘE. TENTO DEN BYLO VĚTŠÍ ŠTĚSTÍ NA NAŠÍ STRANĚ. ( TENTO DEN SE JEDNALO JEN O PÁR LEGŮ, ALE I TOTO DODÁ O TO VĚTŠÍ DRAJF SPOLUHRÁČŮM).

MARTIN        5/4,5

RADEK          5/1

ONDRA         5/2

MILAN           5/4,5

 

 

KOLO 3

VOLNO

 

 

KOLO 2

KAHANEC KARVINA    5    : 13    DC BAD BOYS JABLUNKOV

    I DRUHY ZÁPAS DOPADL PRO NÁS DOBŘE. SICE MARTIN PŘIŠEL NA ZÁPAS UŽ DOSTATEČNE NA... NABUZENÝ, ALE SVOJI PRÁCI ODVEDL. TAK PĚKNĚ PO ŘEDĚ, PO OSMI HRÁCH VEDEME 2:6, ZAVAHAL JSEM JÁ A ONDRA, ČTYŘHRY JSME OBĚ VYHRALI 2:8, DRUHA POLOVINA ZÁPASU DÍKY ZNAČNÉMU POSILOVÁNÍ BECHEREM MARTIN PŘESTAVAL ZVLÁDAT EMOCE A CHTĚL STŘÍDAT ( PŘIJELI JSME JEN ČTYŘI), O BODY PŘIŠEL ONDRA, RADEK I MARTIN. MYSLÍM, ŽE VÝSLED I PŘESTO JE PĚKNÝ.

MARTIN       5/3,5

RADEK         5/3,5

MILAN          5/3,5

ONDRA        5/2,5

 

 

KOLO 1

DC BAD BOYS JABLUNKOV    14    :    4    SAUNA ČESKÝ TĚŠÍN

    A SEZONA ZAČALA, A ZAČALA PRO NÁS DOBŘE. I KDYŽ TU PRAVOU RADOST SNIŽUJE FAKT, ŽE SOUPEŘ PŘIJEL JEN VE TŘECH, TO NÁM DÁVALO MOŽNOST SE VÍCE VĚNOVAT NAROZANINÁM MARTINA. K VŮLI PROHIBICI JSME SICE MUSELI CHODIT VEN DO DEŠTĚ NA PRAVOU DOMÁCÍ Z ROKU 2008, ALE GRILOVANÉ MASO NA STOLE CHUTNALO VŠEM.

A HRA? JEN RADEK, KTERÝ PŘIŠEL Z PRÁCE UŽ DO ROZJETÉHO ZÁPASU, NEROZHAZENÝ, SNAD PROTO PROHRÁL PRVNÍ ZÁPASY. TAKŽE PO OSMI HRÁCH BYL STAV 6:2, ČTYŘHRU 501 ONDRA S RADKEM PROHRALI 1:2, A DO KONCE ZÁPASU JSEM ZAVÁHAL JEN JÁ A PROHRÁL SVŮJ POSLEDNÍ HRU 0:2.

ONDRA     5/4

MARTIN    5/4,5

RADEK      5/2

MILAN      5/3,5