Bad Boys Jablunkov zajíždí do Opavy k Predátorům

01.02.2016 13:47

Náš tým DC Bad Boys Jablunkov statečně vzdoruje nesnadnému losu a pere se v každém utkání o co nejlepší výsledek. Těžký los nám přisuzuje vícero týmu z čela tabulky, kdy jsme postupně hráli s prvním týmem, poté druhým a nyní jedeme ke třetímu týmu tabulky, DC Predators OPAVA.

V kole 16-tém jsme hostovali v Havířově, kde druhý tým tabulky, Brooklyn, ukázal plně svou sílu a porazil nás výrazně 13:5. Zápas byl do poloviny vyrovnaný, ale ve druhé polovině jsme již výborně hrajícím domácím nedokázali vzdorovat. Brooklyn je zaslouženě na druhé příčce.

V kole 17-tém jsme doma přivítali stále se zlepšující Jestřáby OSTRAVA, kteří se témeř ze dna tabulky vypracovali již na šestou příčku. Střed tabulky je silně vyrovnaný a proto to byl zápas velmi důležitý. Od začátku byl vyrovnaný, kdy soupeř nás o krok neustále předháněl. Závěr však patřil našemu týmu, kdy jsme ve třetí čtvrtině srovnali a pak se dostali dokonce do vedení s nadějí na 3 čisté body. Bohužel, soupeř v posledních dvou dvouhrách srovnal stav a vynutil si prodloužení. V něm výborně zahrál Mirek Krop, kdy především jeho zásluhou šel rozdílový bod pro nás. Gratulujeme.

V neděli nás ve venkovním utkání čeká opět soupeř nelehký, Predators OPAVA, třetí tým tabulky pravdy. Opavští Predátoři v letošní sezóně válí a v posledních zápasech mají skvostnou formu. Tým se stabilizoval, mají vyrovnanou pětici hráčů a těžko se hledá slabina. Přes to všechno se pokusíme favoritovi uzmout nějaký bod a pokud by se povedlo, bude mít každý cenu zlata.....