Orlovský Orel sestřelen !!! Držíme vítěznou vlnu, prodloužíme ji i v Bohumíně ??

20.11.2015 08:17

    Ve středu večer pokračovala 1. liga MSK úvodními zápasy 9. kola. dvěma středečními utání. Třinečtí Kingové jeli do Ostravy prověřit místní Jestřáby a my jsme přivítali v domácím prostředí těžkého soupeře, čtvrtý tým minuloroční ligové soutěže - Orly z Orlové s hvězdným Markem Tícem. Orli nemají zatím úplně povedený úvod sezóny, ale rozhodně mají svou kvalitu a sílu v týmu.

    Je třeba říci, že jsme tentokrát měli výborný úvod zápasu. Jednak všichni přišli včas a parádně se rozházeli a jednak nám to zatím celkem létá....a tak jsme vlétli i na Orly. Vedení 4:0 jsme dlouho drželi, stav byl dokonce 8:2, ale pak se dostavil lehký výpadek...možná ne tak výpadek, spíše Orli chytili svou vlnu, která je vynesla zpět do zápasu. Snížili na 8:6 a museli jsme zabojovat ze všech sil, abychom domácí tvrz uhájili. Naštestí tým šlape a body zůstaly doma za vítězství 11:7. Nutno dodat, že jsme Orly v prvoligové anabází porazili prvně (ligová utkání, či pohár), o to je vítězství sladší. Dík patří tentokráte celemu týmu, neboť o body se dělili stejným dílem všichni hráči. Děkujeme rovněž fandům, kteří nas přišli povzbudit za výbornou kulisu utkání. 9. kolo se dohrává dalšími zápasy v neděli.

  

    My pokračujeme venkovním zápasem 10. kola až 29.11.2015, kdy zajížíme do Bohumína na vlakové nádraží k místní "Výhybce". Výhybka po změnách v kádru sice není v dobré kondici, ale má ve svém středu vynikajícího Pepu Mesiarika a rozhodně není na místě soupeře jekkoli podcenit. Přesto se budeme snažit o prodloužení naší vítězné šňůry započate s Třineckými Kingy a cheme se šipkami především dobře bavit a dělat dobré jméno našemu regionu a městu Jablunkov.

—————

Zpět