Ve středu hostíme lídra 1. ligy MSK tým Maníků s Frýdku-Místku

11.01.2016 11:24

    Ve středu pokračuje 1. liga MSK šipek již 15. kolem, tedy jsem přesně v polovině letošní sezóny. Doposud musíme být s učinkováním našeho týmu navýsost spokojeni, neboť se zdržíme v popředí tabulky pravdy s pěknými 25 získanými body. 1. liga MSK je oproti minulému ročníku značně vyrovnanější a je skutečně velmi obtížné body získat. Přes to všechno se nám zatím dařilo body získat a to díky výborným vyrovnaným výkonům celého týmu.

    Ve středu nás však čeká soupeř nejtěžší, leader tabulky, tým Maníci Frýdek-Místek a ani další kola nebudou jiná, když dále hrajeme s druhým týmem tabulky (Brooklyn Havířov) a třetím týmem tabulky (Predators Opava), tak že nás čeká opravdu velmi těžká serie zápasů.

     Tým z Frýdku hraje v letošní sezóně ve vynikající pohodě a troufám si říci, že spoustu renomovaných  týmu zaskočil svojí vynikající postavou. Oproti minulému ročníku tým ještě posílil velmi zkušený František Příhoda a ostatní členové týmu se pohybují v popředí individuálních statistik soutěže, což budí v soupeřich minimálně respekt.

    I přes tyto atributy hovořící ve prospěch týmu z Frýdku-Místku  jako jasného favorita utkání se pokusíme jim cestu ke třem bodům maximálně zkomplikovat naší poctivou hrou, která nám již nejednou přinesla překvapivý úspěch. Mnohem lépe se nám hraje v přítomnosti vícero diváků, kteří nás povzbuzují a ženou k lepším výkonům proti silnějším soupeřům. Tímto zveme všechny naše fanoušky do naší malé herny v rest. Pivnice u Radnice.

Henryk Jochymek

—————

Zpět