Závěr roku se nám nepovedl, dvě porážky nás mrzí.

23.12.2015 08:34

        Závěr letošního roku se nám moc nepovedl. Čekala nás dvě těžká utkání, jedno v Ostravě u Tazmanů a druhé v domácím prostředí se třetími Supy Dolní Benešov "B". Bohužel, dvakráte jsme podlehli a v tabulce pravdy klesli na 7. místo.

    Utkání v Ostravě 13.12.2015 jsme nezačali dobře a když jsme nezvládli ani týmové hry, bylo rozhodnuto. Nebyli jsme v dobrém týmovém rozpoložení, hra nám nešla a tentokráte nebylo v naších silách s utkáním ještě něco udělat. Porážka mrzí, ale sportovně, soupeř byl prostě lepší.

    Vše jsme chtěli napravit ve středu 16.12.2015  v domácím prostředí s favorizovanými Supy Dolní Benešov "B". Poslední letošní ligové utkání jsme nezačali špatně, zápas byl vyrovnaný až po týmové hry, které jsme opět nezvládli a soupeř odskočil a svůj náskok uhájil. Malou náplasti na tuto porážku je skutečnost, že soupeř nasadil to nejlepší, co má v čele s hráči hrajícími za "A" tým superligu ČR. To svědčí o skutečnosti, že si byli vědomí naších schopnosti a nechtěli ponechat nic na hráčích, které nasadili minulé kolo v Tazmanu, které zjevně podcenili a prohráli. Nás již nepodcenili a bohužel, se jim to vyplatilo.

    Snad se nám po novém roce povede lépe a navážeme na vítěznou vlnu.

 

H.J.

—————

Zpět